Prase i prijatelji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prase i prijatelji

Dobrodosli u svet zivotinja !
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prizivanje duhova....

Ići dole 
+34
Drekavica
petars
miticcar
majce
PredatoRno.1
GoodByeMF
PaKojiTiJe
igorbb222
Evil Spirit
Christina:D
Athalon
pera iz mošorina
Anamarija
eddy
DirthyKIller...
Princess Milena
CrnaLeptirica
JazzMIMI
nosferatia
Pacov
* Queen of dreams *
Willica
Macak
NiXxX
Alexandra
milos92
BigBrother
Micy95Nis
:)Hana
Luka
berneseland
Happy Guinea Pig
ikac
Natica...
38 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Natica...
Hipogrif
Hipogrif
Natica...


Ženski
Broj poruka : 234
Godina : 29
Lokacija : Nis, Srbija
Datum upisa : 20.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 3:14 am

Moja omiljena tema! Da li verujete u to? Ja verujem imam iskustav, tj. ne ja , nego ljudi koji su mi pricali (otac, majka, pop...)

evo uputstvo: (kako se prizivaju duhovi)

Pribor:jedna manja staklena casa(moze ona za rakiju), 42 parceta papira(dimenzija oko 1x1cm);
Postupak rada:na 30 papirica ispisite sva slova abecede ili azbuke(na svaki po jedno)i poslazite ih u zatvoreni krug na ravnu i glatku povrsinu;na 10 papirica napisite 10 brojeva(od 0 do 9) i poslazite ih u obliku dva polukruga(moze i otvoreni krug) unutar onih slova;na preostala dva papirica napisite "DA" i "NE" i postavite ih jedan pored drugog(da se ne dodiruju) unutar brojeva i slova;u centar stavite gore navedenu casu i zurka moze da pocne...Okrenite casu i stavite kaziprst jedne ruke na dno i zovite nekog duha(morate reci njegovo ime).
Napomena:za ovo je potrebno 3 do 4 osobe; ne odgovaram za posledice jer sam vas upozorila. Ako nesto niste razumeli pitajte me opet.

evo neki sajt: www.spellsandmagic.com


Poslednji izmenio Natica... dana Sre Mar 26, 2008 9:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://britney.blog.ba
ikac
Jednorog
Jednorog
ikac


Ženski
Broj poruka : 991
Lokacija : Pancevo
Tim : Prasici
Datum upisa : 01.03.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 2:59 pm

Nemojte prizivati duhove,UVEK ima negativne posledice!!!
Nazad na vrh Ići dole
Happy Guinea Pig
Administrator
Administrator
Happy Guinea Pig


Muški
Broj poruka : 3027
Godina : 30
Lokacija : Pancevo
Tim : Prasici
Datum upisa : 17.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 3:33 pm

Natice kakva su njihova iskustva ? Kakve ima negativne posledice ?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.happyguineapig.blogspot.com
berneseland
Administratorka
Administratorka
berneseland


Ženski
Broj poruka : 1592
Godina : 31
Lokacija : Kraljevo
Tim : Psi
Datum upisa : 23.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 3:54 pm

Nemojte to raditi,ima jako negativne posledice!!!!Zato sto uznemiravate mrtve i ne dozvoljavate im da pocivaju u miru!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.berneseland.co.nr
Luka
Feniks
Feniks
Luka


Muški
Broj poruka : 632
Godina : 30
Lokacija : Pancevo
Tim : Zmije
Datum upisa : 18.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 7:30 pm

Nemojte to da radite jer to ne postoji. Ko priziva duhove verujte mi, ali stvarno da je budala. Ali mozda je i samo sujeveran. Sta uzmem casu i molim se. Hahahaha! Ti NAtice ne znam da li ides u neku sektu pa te tamo uce tome?
Nazad na vrh Ići dole
ikac
Jednorog
Jednorog
ikac


Ženski
Broj poruka : 991
Lokacija : Pancevo
Tim : Prasici
Datum upisa : 01.03.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 8:10 pm

Nisi u pravu,veruj mi da postoji to ali treba znati kako ih prizvati!Moja profesorka sociologije mi je pricala iskustvo sa njenom rodjenom sestrom koja je sa drugaricom prizivala duhove,to vece su obe imale grozna iskustva kad su se razdvojile!Drugarica je tripovala da se nalazi u oblaku dima i da joj kuca gori,a sestra od profesorke je imala kosmare i pokusavala da probudi profesorku(sa kojom spava u istoj sobi i koja inace ima veoma lak san),vukla ju je za ruku i vikala joj ali nije uspela da je probudi.Ujutru kada se probudila profesorka nasla je na svojoj ruci ogrebotine(kako ju je sestra vukla jako) ali nije imala pojma sta se desilo dok joj sestra nije ispricala...To i nije tako strasno,ali nemojte to raditi,jer ako ih prizivate taj duh ce ostati zauvek pored vas a ako pokusate da ga oterate od sebe moze se razbesneti!!!Znam da sve ovo zvuci smesno,ali znam jos hiljadu slicnih prica od meni bliskih osoba,tako da bolje ne isprobavajte! :necuuuu:
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Feniks
Feniks
Luka


Muški
Broj poruka : 632
Godina : 30
Lokacija : Pancevo
Tim : Zmije
Datum upisa : 18.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 8:14 pm

Svaka cast ikac, bas si to lepo izmislio. Lol!
Nazad na vrh Ići dole
ikac
Jednorog
Jednorog
ikac


Ženski
Broj poruka : 991
Lokacija : Pancevo
Tim : Prasici
Datum upisa : 01.03.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 8:30 pm

Prvo,zensko sam girl_wink ,drugo,imam 20 godina,znaci starija sam od tebe 7 godina pa nema potrebe da izmisljam! :dedica:
Nazad na vrh Ići dole
Natica...
Hipogrif
Hipogrif
Natica...


Ženski
Broj poruka : 234
Godina : 29
Lokacija : Nis, Srbija
Datum upisa : 20.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 9:41 pm

SeKtOr_X_hAcK ::
Nemojte to da radite jer to ne postoji. Ko priziva duhove verujte mi, ali stvarno da je budala. Ali mozda je i samo sujeveran. Sta uzmem casu i molim se. Hahahaha! Ti NAtice ne znam da li ides u neku sektu pa te tamo uce tome?

ma ti en moras da verujes bas mene briga! Ali kada mi pop mama tata pricaju... Ja im verujem! Da... duhove prizivaju osobe koje su psihicki slabe.. ispricacu vam

PS: Ostavlja posledice
Nazad na vrh Ići dole
http://britney.blog.ba
Natica...
Hipogrif
Hipogrif
Natica...


Ženski
Broj poruka : 234
Godina : 29
Lokacija : Nis, Srbija
Datum upisa : 20.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 9:49 pm

Jedan lik s jednog foruma je ispricao svoju pricu ima negde ooko 20 godina:
Evo da ja nešto napišem o svemu tome...

Da, duhovi navodno postoje i na ovom su svjetu dok nenađu svoj mir.

Dozivao sam duhove dosta puta, ali jedan put mi se urezao u pamćenje. Dozivali smo sa iglom, i dobivali smo poruke 1 da se zove marija (ili maria, ne sijećam se), 2 da je dobar duh, 3 da je umrla nasilnom smrću, 4 da je umrla kao stara osoba.

Tad je bilo jako zanimljivo, ali sam poslje imao godinama traume, i još uvijek ih imam... jebeni adrenalin koji me tjera da radim nešto što nije dobro.

Dozivajući duhove, bilo istina ili ne da postoje, uz veće prakticiranje počet će vam se ukazivati, ili će se raditi samo o halucinacijama, nije važno, ali će poremetiti vaše psihičko stanje zauvijek, kao meni.

Mnogštvo mladih je tako prolupalo za vrijeme rata, dok su se skrivali u podrumima.

Dozivanje duhova ne preporučam NIKOME!
Nazad na vrh Ići dole
http://britney.blog.ba
Natica...
Hipogrif
Hipogrif
Natica...


Ženski
Broj poruka : 234
Godina : 29
Lokacija : Nis, Srbija
Datum upisa : 20.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 9:50 pm

1. Priča mog tate:

-Bio je malo mlađi. Na letovanje, u nekom mestu gde je otišao sa sestrom i sa ostalim prijateljima, rešili su uveče da prizivaju duhove, zato što nisu verovali u to. Seli su par njih i uradili sve što je potrebno. Nakon toga pojavila se neka izgubljena duša koja im se predstavila (ne sećam se tačno imena), zato što su je pitali. Rekla im je da je umrla u nesreći. Pitali su je koje joj je rodno mesto, ona im je odgovorila neko blizu Banjaluke (ni toga se ne sećam). Pomislili su da ih neko iz društva zeza, pa su zbog toga pitali tu izgubljenu dušu gde se sada nalazi? Ona im je rekla da je u lusteru i da tu pogledaju. Kada su pogledali luster se zadrmao! Moj otac se prepao. Odmah sutradan su otišli kući.

2. Priča moje mame:

-Ona se slaže da duhovi postoje. Kaže da je to radila kao mala sa drugaricama, ali da je ona isključivo pomerala čašu. Prema tome ona nema neko jezivo iskustvo.

3. Priča tetke moje bivše najbolje drugarice:

-Mene i moju tadašnju drugaricu ta stvar je mnogo privlačila. I mi smo rešile da pitamo nekog kome smo verovale. Ona nam je ispričala da su: njena sestra (majka moje bivše naj drugarice), njihova zajednička drugarica, ona i još neke devojčice rešile da zajedno urade taj jedinstveni čin. Sakupile su se i postavile čašu. Mesto gde su radile "prizivanje duhova" se odvilo u sobi gde su živele tetka i majka moje ex. naj drugarice. One su ispitivale tu curu koja je umrla prirodnom smrću i ona im je odgovarala na neka pitanja, posle toga su je pitale gde se sada nalazi, a ona im je odgovorila da je iza zavese. Pogledale su u zavesu, a zavesa im je otkrila prozor! Nakon toga su se toliko uplašile i sve sklonile. Njih dve je nesreća pratila i padale su ispite na fakultetu. Njihova majka se obratila popu, a pop je došao i držao nekoliko puta govore i tako isterao dušu koja se izgubila u njihovoj kući.

4. Priča popa koji mi dolazi "zbog slave":

-Čovek kaže da veruje u duhove i kaže da oni ostavljaju trajne psihičke posledice. Posle prizivanja duhova pop mora da dođe i da istera tu dušu.

5. Priča mog ujaka:

-Bili su u našem selu. Selo je bilo udaljeno od grada i u to vreme televizor nisu posedovali. Kuća je bila velika i imala je veliki hodnik sa dve spavaće sobe. Moj ujak i njegova četiri druga rešila su da prizivaju duhove. Isto tako su ih prizivali ii dozvali nekog duha. Ne obazirajući se na to, misli su da im nije uspelo, te su pogasili sva svetla i legli da spavaju. Svetlo u hodniku se upalio jedni iz jedne sobe su izašli i ugasili ga, misleći da su ovi drugi uključili svetlo. Tako nbekoliko puta za redom dok nisu otišli u drugu sobu da pitaju prijatelje da li oni uključuju svetlo... Na kraju su ustnovili da su prizvali duha i te noći nisu spavali, a sutradan se vratili.
Danas je ta kuća prodata nekim ljudima.

Mislim da je to to što znam o prizivanju duhova. Imam još horor priča koje su moji bliski rođaci doživeli i koje ću vam ispričati.

Imate li i vi neke vapše priče o tome? Istinite.
Nazad na vrh Ići dole
http://britney.blog.ba
ikac
Jednorog
Jednorog
ikac


Ženski
Broj poruka : 991
Lokacija : Pancevo
Tim : Prasici
Datum upisa : 01.03.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 11:18 pm

To sa iglom i koncem je skroz tacno!Moje drugarice su to radila,tj jedna od njih,kao sto je rekla Natica,duh se predstavio,rekao da je izgubljena dusa(jer nije umro prirodnom smrcu) i ispricao joj preko igle i konca sve o tome kako je umro,ime njegove zene,i broj telefona i zamolio je da pozove taj broj i da trazi njega.Ona je pozvala taj broj,i javila se neka zena,trazila ga i zena joj je rekla da je on umro odavno.Ona ga naziva Andjelom,i prica sa njim cesto,rekao joj je da ce uvek biti uz nju ali da ce se jako naljutiti ako pokusa da ga se otarasi.On je uvek u njenoj sobi,cuje se nekad skripa vrata i prozora...Razmislite o tome malo,ne verujem da je moguce da se svaka rec pravilno sastavi iglom i koncem ako nije tacno...
Nazad na vrh Ići dole
Happy Guinea Pig
Administrator
Administrator
Happy Guinea Pig


Muški
Broj poruka : 3027
Godina : 30
Lokacija : Pancevo
Tim : Prasici
Datum upisa : 17.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 11:31 pm

Jezivo..... Znaci postoji zivot posle smrti ?Zanimame da li i zivotinje postaju duhovi ?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.happyguineapig.blogspot.com
berneseland
Administratorka
Administratorka
berneseland


Ženski
Broj poruka : 1592
Godina : 31
Lokacija : Kraljevo
Tim : Psi
Datum upisa : 23.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 3:56 pm

Nasa mama je sa bratom prizivala duhove i javio im se duh njene tetke koja je umrla i rekla im da njena majka (moja baka) ima cir na dvanaestopalacnom crevu i posle je nasa baka isla kod lekara i ispostavilo se da je tacno!Zbog toga verujem da postoje duhovi!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.berneseland.co.nr
Luka
Feniks
Feniks
Luka


Muški
Broj poruka : 632
Godina : 30
Lokacija : Pancevo
Tim : Zmije
Datum upisa : 18.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 3:59 pm

Ajde ne lupetajte. Kakav bre zivot posle smri. Lol! Kada umrete umrecete i necete vise ziveti i necete biti duh. Isto tako i ne mozete prizvati duhove jer ne postoje. Ali dobro ako verujete razumem vas. IKAC izvini, mislio sam da se musko. Imas 20 godina, a verujes u bajke. E svaka ti cast. Dopustas meni sto imam 14 godina da budem pametniji od tebe. Sramota! Predlazem LOCK za ovu temu. Ispiranje mozga.
Nazad na vrh Ići dole
ikac
Jednorog
Jednorog
ikac


Ženski
Broj poruka : 991
Lokacija : Pancevo
Tim : Prasici
Datum upisa : 01.03.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 5:18 pm

Mnogo si mladji od mene,i nemam nameru da se raspravljam sa tobom a pogotovo da te vredjam ovde na forumu,ovo nije mesto za lecenje kompleksa,iskaljivanje besa itd,mada ovde ima dosta tvojih vrsnjaka(cak i mladjih) koji su mnogo inteligentniji i zreliji od tebe...Elem,tema je takva da svako prica ono sto je cuo,procitao,ili pak doziveo,tako da nema potrebe za ovakvim komentarima,ako ne verujes,ili te tema ne interesuje zasto uopste moras da pises glupe postove!Predlazem moderatoru da otvori Posebnu temu za SeKtOr_x_hAcK-a pod nazivom LECENJE KOMPLEKSA pa se ti tamo raspravljaj jer ovde nema mesta za to!!!Zato pusti nas normalne ljude da uzivamo,i postedi nas nepotrebnih postova!!!Pozdrav svima ,i izvinjavam se na skretanju sa teme ;)
Nazad na vrh Ići dole
Happy Guinea Pig
Administrator
Administrator
Happy Guinea Pig


Muški
Broj poruka : 3027
Godina : 30
Lokacija : Pancevo
Tim : Prasici
Datum upisa : 17.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 5:45 pm

SeKtOr_X_hAcK ::
Ajde ne lupetajte. Kakav bre zivot posle smri. Lol! Kada umrete umrecete i necete vise ziveti i necete biti duh.

Kao sto Biblija kaze Ko veruje u Isusa Hrista zivece posle smrti.

,,Život na zemlji je test – prprema za ono što će tek da dođe. Za vernike, to je večni život u neposrednoj Božijoj prisutnosti. Onda, kako se opravdavamo i kako možemo da primimo taj večni život? Postoji samo jedan način – verom u Božijeg Sina, Isusa Hrista. Isus je rekao, “Ja sam vaskrsenje i život; ko veruje u mene – živeće – ako i umre. I svaki, koji živi i veruje u mene, neće umreti doveka…” (Jovan 11:25-26).

Besplatan dar večnog života je dostupan svima, ali traži od nas da se odreknemo nekih svetskih zadovoljstava i žrtvujemo sebe Bogu. “Ko veruje u Sina ima večni život; a ko je neposlušan Sinu neće videti života, nego gnev Božiji ostaje na njemu.” (Jovan 3:36). Nećemo imati priliku da se pokajemo za svoje grehe jednom pošto umremo, zato što jednom li vidimo Boga licem u lice, nećemo imati izbor osim da mu verujemo. On želi da mu dođemo kroz veru i u ljubavi, sada. Ako prihvatimo smrt Isusa Hrista kao platu za našu grešnu pobunu protiv Boga, garantuje nam se ne samo smisaon život na zemlji, već i večni život u prisutnosti Božijoj.''
Nazad na vrh Ići dole
http://www.happyguineapig.blogspot.com
Luka
Feniks
Feniks
Luka


Muški
Broj poruka : 632
Godina : 30
Lokacija : Pancevo
Tim : Zmije
Datum upisa : 18.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimePet Mar 28, 2008 4:08 pm

E, izgleda da cu morati da otvorim temu M.Z.O. kako mi ova ikac kaze. Izvini IKAC, ali cu morati da te uvrstim u grupu mentalno zaostalih osoba. Ti ces meni da pricas ko je zreliji od mene i tebe, a ti jos verujes u duhove. LOOOOl. Ajde stasi se ucutala? A? Molim te mani me gluposti i kad si vec glupa zadrzi to u sebi. Potpuno te razumem.
Nazad na vrh Ići dole
ikac
Jednorog
Jednorog
ikac


Ženski
Broj poruka : 991
Lokacija : Pancevo
Tim : Prasici
Datum upisa : 01.03.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimePet Mar 28, 2008 4:35 pm

Po tvojim postovima primecujem da si mnogo glup i ne kulturan,a verovatno i mnogo ruuuzan pa zato i lecis komplekse ovde.Alo covece,vec sam ti rekla da nemam nameru da se ovde raspravljam sa tobom,necu Happy-u da upropastim forum zbog tvojih gluposti,ovo je forum za ljubitelje zivotinja a posto bi ti zeceve za jelo itd(a kao sto vidis tema ti je obrisana :PP )bolje nas zaobidji jer nisi zanimljiv,cak stavise smetas nam svima!Hajde sad pa pa,a na tvoje glupe postove necu vise odgovarati,a ako nastavis ovako moracemo da preduzmemo nesto dobices
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Feniks
Feniks
Luka


Muški
Broj poruka : 632
Godina : 30
Lokacija : Pancevo
Tim : Zmije
Datum upisa : 18.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimePet Mar 28, 2008 4:40 pm

Ikac, samo ti nastavi da me nerviras i zajebavas. Ako nisi znala vidim ti IP, ali 100% ti ne znas sta je to jer si glupa. Ali razumeces jednog dana.
Nazad na vrh Ići dole
ikac
Jednorog
Jednorog
ikac


Ženski
Broj poruka : 991
Lokacija : Pancevo
Tim : Prasici
Datum upisa : 01.03.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimePet Mar 28, 2008 4:42 pm

;)
Nazad na vrh Ići dole
berneseland
Administratorka
Administratorka
berneseland


Ženski
Broj poruka : 1592
Godina : 31
Lokacija : Kraljevo
Tim : Psi
Datum upisa : 23.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimePet Mar 28, 2008 4:44 pm

Nemojte da se svadjate vise, ikac iskuliraj ga...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.berneseland.co.nr
Luka
Feniks
Feniks
Luka


Muški
Broj poruka : 632
Godina : 30
Lokacija : Pancevo
Tim : Zmije
Datum upisa : 18.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimePet Mar 28, 2008 4:44 pm

Eto, naravno da priznajes da jesi MZO. Konacno sam te ubedio.
Nazad na vrh Ići dole
ikac
Jednorog
Jednorog
ikac


Ženski
Broj poruka : 991
Lokacija : Pancevo
Tim : Prasici
Datum upisa : 01.03.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimePet Mar 28, 2008 4:48 pm

Samo sam htela da ti pokazem da ja mogu da iskuliram,ali ti ocigledno ne,to je vec tvoj problem.Pozdravljam ja tebe puno i zelim ti sve najbolje ;)
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Feniks
Feniks
Luka


Muški
Broj poruka : 632
Godina : 30
Lokacija : Pancevo
Tim : Zmije
Datum upisa : 18.02.2008

Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitimePet Mar 28, 2008 4:50 pm

I ja tebe, ali ostajes na listi M.Z.O. osoba.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prizivanje duhova.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prizivanje duhova....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Prizivanje duhova.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Prase i prijatelji :: Ostale superiška stvarčice :: Zabranjena šuma-
Skoči na: