Prase i prijatelji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prase i prijatelji

Dobrodosli u svet zivotinja !
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prizivanje duhova....

Ići dole 
+34
Drekavica
petars
miticcar
majce
PredatoRno.1
GoodByeMF
PaKojiTiJe
igorbb222
Evil Spirit
Christina:D
Athalon
pera iz mošorina
Anamarija
eddy
DirthyKIller...
Princess Milena
CrnaLeptirica
JazzMIMI
nosferatia
Pacov
* Queen of dreams *
Willica
Macak
NiXxX
Alexandra
milos92
BigBrother
Micy95Nis
:)Hana
Luka
berneseland
Happy Guinea Pig
ikac
Natica...
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Christina:D
Timski vilenjak
Timski vilenjak
Christina:D


Ženski
Broj poruka : 4
Godina : 26
Lokacija : Ispod tvoga kreveta
Datum upisa : 25.02.2011

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 4:32 pm

Ja mislim da se duhovi MOGU prizvati ali nezelim ni pokusavati,nezelim da imam posljedice.....Jer ako prizovete demona,on ce opsjedati i maltretirati i vas,vasu djecu,unuke itd.,osim ako ne potrazite pomoc od popa,svecenika ili hodze...Ja sam sve to procitala u jednoj knjizi i ja vas MOLIM nemojte nikako prizivati duhove....I mene privlaci ali zelim zivjeti normano,bez duhova demona i ostalih nadnaravnih bica pokraj sebe!!! A ako je istina to sto je napisao pera iz mošorina ja nebi prizivala,a vi kako hocete.....
Nazad na vrh Ići dole
Evil Spirit
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.04.2011

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 17, 2011 5:36 pm

evo ja se spemam da prizivam sa 3 najboljda druga,samo jedno pitanje,moze li mi neko reci ko se razume,posto nisam nasao nigde,onaj nacin prizivanja sa casicom i papiricima 42 komada,moze li mi neko u detalje,ali bas sve u detalje ispicati taj nacin,sta kako i tako to.

vi cete bit prvi kome cu ispricati sta se dogodilo.

P.S. u koje vreme i gde treba to raditi?

molio bih da mi se u sto skorije vreme odgovori,strva je ovaj forum,slucajno sam naleteo.
Nazad na vrh Ići dole
igorbb222
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.05.2011

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimeUto Maj 24, 2011 4:13 pm

kao mali sam naucen da ne postoje nikakve karakondzule, vampiri itd. ucen sam da se ne bojim mraka, da je u mraku isto kao i na svetlu samo sto to mi ne vidimo...
i tako... sam sam isao nocu sa 4 god bez problema i nicega se nisam plasio. ako nesto susne u mraku, nisam se prestravljivao i panicno bezao od toga znajuci da nije nista natprirodno ili nesto nestvarno. i bio sam uvek u pravu.
interesovanje o natprirodnom je pocelo pre nekih 10 god, jos sam bio deckic, druzili smo se sa devojcicama, pravili lude zurke. cesto smo prizivali duhove a da pri tom pre toga namestimo zamke tako da izgleda da je to stvarno.
cak smo i delove nekog namestaja unistili da bi to izgledalo realisticno.
u medjuvremenu sam malo bolje saznao kako se zapravo to radi, i hteo sam da probamo da prizovemo neku dusu sa ciljem da pokazem da to zaista ne funkcionise.
okupilo se staro drustvo. ja, ivan, jelena, jasmina, branka... posto je ivanova kuca i sa njim sam imao dogovor da ce da ih plasimo prethodnih nekoliko puta u cemu smo i uspeli ali smo provaljeni, ovog puta smo resili bez ikakvih namestaljki da pokusamo.
spremili smo sve potrebno, prekrili po kuci sve staklene povrsine gde bi duh mogao da vidi svoj odraz a bilo ih je dosta jer je kuca na dva sprata, pogasili svetla itd
ritual je poceo. svi su opet od mene ocekivali da cu nesto uraditi i gledali su okolo da nisam negde sakrio najlon za pecanje kojim sam vezivao predmete. uverio sam ih da nema nista i da hocu da im dokazem da to zaista ne postoji.
poceli smo sa dozivanjem ( samo da napomenem da nacin dozivanja necu otkriti ovde.) prizivali smo demona koji je zaduzen da dovede dusu koju pozivamo. igla kojom smo dozivali je mirovala neko vreme i tek po nekad bi se malo pomerila kada bi ja pomerio malo ruku koje sam naslonio na sto. pokusavali smo desetak minuta. u sobi je u pocetku bilo malo komicna situacija, ali vremenom je preovladala monotonija. plamen svece je ucinio da sve izgleda dosadno i mracno.
u jednom trenu igla je naglo promenila svoj pravac i prvo sam pomislio da je ivan kojim slucajem nije pomerio. pogledali smo se i u ocima sam mu video da nije on. znam da ja nisam. zatim drugi nagli trzaj igle, ali takav pokret ne moze da se napravi koncem na koji je visila. branka je primetila i vrisnula, i drzeci ruku na ustima kao da je pokusala da suzdrzi plac. ovoga puta se nesto stvarno dogodilo. radijator koji je bio dva metra od nas se culo neko lupkanje, kao da neko olovkom prelazi preko radijatorskih panela. po kucnoj vodovodnoj instalaciji se cula neka buka koja do tada nije primecena. vodokotlic je procureo, slavina u kuhinji takodje,
osetio sam jezu. ivan je pustio konac, igla je pala, u pravcu "DA", mada neznam sta to moze da znaci ali nemoze tek tako da padne i to bas tu.
na stepenicama koje su vodile na sprat i koje su uradjene od masivnog drveta, cula se skripa. kao da neko gazi ali ja koji sam tada imao 80 kg, nema sanse ni da se cuje da hodam. te veceri smo ranije izasli u kafic jer nije nam bilo sve jedno. prepricavali smo dozivljaj. te veceri je ivan morao da dodje po svoje stvari , ali posto nije smeo sam poveo je branku i jasminu. nisam hteo da idem sa njima jer sam ziveo u suprotnom pravcu od te kuce. saljivo sam im rekao da se cuvaju.
sutradan smo se sreli i opet smo zapoceli temu. ovoga puta je bila prica koju nisam poverovao, ali uzbudjenje i strah u njihovim ocima me je terao da im verujem.
kada su usli u kucu , otisli su stepenicama na sprat i krenuli ka ivanovoj sobi. vrata su bila zatvorena, mada kaze da ih nikada ne zatvara. usli su unutra i ukljucili svetlo, na krevetu se nalazilo udubljenje kao da jos neko tu lezi. da napomenem da su duseci jako kvalitetni i da su iz francuske. to udubljenje je jos vece cudo pravilo sto je preko dva metra, metar sirine, kao da je grmalj lezao tu. ali opet bi se dusek vratio u normalan polozaj.
kada su to videli, pobegli su glavom bez obzira. ivan vise nije tu dolazio inace zivi u francuskoj. ta kuca je ostala pusta jer su dolazili cesto pa su prestali, neverujem da je zbog toga ali ljudi koji su radili oko te kuce, koji su je odrzavali primecivali su neke cudne pojave, kao recimo: doziva je njen brat koji je vlasnik kuce i zivi u fr.
cuje se voda u kupatilima, kad god udje unutra prvo primeti nekakve crvene fleke po zidu koje kasnije isceznu. gube joj se kljucevi iako svesno ostavlja na isto mesto godinama a nalazi ih opet gde nije isla tih dana. dakle ta zena i njen muz su teski bolesnici, cerka im je tu radila i ima teskih problema sa kostima, druga sestra je isto dolazila tu, umrla je mlada.
decko koji je radio tu na fasadi kuce, takodje je prijavio cudne dogadjaje i kasnije je psihicki odlepio. vid mu je oslabio skroz.
ivan mi se nije javljao dugo, ali sam cuo da se leci od narkomanije i da je par puta bio u neku kao ludnicu, neznam sta da mislim. branka, jasmina i jelena su se skroz promenile. ne lice na sebe. nemoguce da se neko onako promeni. pre nekih godinu dana je komsinica utrcala kod mene u sobu i trazila telefon da prijavi pozar u toj kuci. pozvali smo vatrogasce i odma sam otisao tamo da vidim sta mogu da ucinim, da sprecim sirenje plamena. oko kuce je bilo dima, i vidljivost je bila smanjena na nekih par metara. nije bilo trunke vetra. vrata su bila aluminijumska i na njima je bilo staklo koje nije cisto providno. kroz to staklo se jasno nazirala vatra u kuci. znao sam da nemogu nista da ucinim a da ne razbijem staklo i udjem. uzeo sam stolicu koja je bila blizu ulaza i nogarom razbio staklo. kada sam zavukao ruku kroz staklo da otvorim vrata u kuci nije bilo ni dima ni plamena. dzabe sam razbio staklo. u medjuvremenu su stigli vatrogasci i poceli da razmotavaju creva da gase vatru. u trenu je poceo vetric i dim se za tren oka razisao. dolazio je iz susednog dvorista gde je covek palio otpad. nasao sam se u cudu. vatrogasci su jos bili nekoliko minuta da se uvere da nema pozara i kada su krenuli dve gume su im bile pocepane tako da su ostali jos dosta tu.
nakon svega ne znam dali da verujem u to ili ne. curenje vode i buka po kuci je povezana sa kvarom vodovodne pumpe nedaleko od kuce. porasto je pritisak naglo i popustilo sve sto je slabo, ali kako bas samo tu?
nisam vidjao nikakve utvare niti bilo sta ali od tada mi se desavaju neke cudne stvari.
jedino sto mi je dobro da ako nesto pomislim lose, obavezno se dogodi. to mi nije promaklo ima vec dosta vremena.
bio sam kod popa i caskali smo na tu temu. kaze da je prethodni pop koji je bio tu u mestu dolazio u tu kucu jer su ga pozvali da osvesta. dosao je ali nije osvestao jer je rekao da nece da ima posla sa silama tame i ostavio je kandilo, tamjan ivanovoj babi koja je okadila kuci. umrla je posle nedelju dana od vode u plucima. pop mi je rekao da treba da nadjem nekoga ko se u to razume i da mi pomogne jer me prati duh. jedino meni se nista nije desilo opasno, cak sam i zdrav kao dren, jak sam, ispunjen mi je zivot samo sto ponekad ima nesto sto me muci a nemam kome da se obratim. ukoliko neko zana neku osobu kojabi mogla da mi pomogne neka mi javi.
svi ovi sto ne veruju u duhove, treba da znaju da je energija ne unistiva i da prelazi iz jednog oblika u drugi. i voleo bi da neki nevernik dodje i da mi kaze da su to izmisljotine.
na svetu postoji pozitivna i negativna energija, +i + daju minus a - i - daju plus
malo je zbunjujuce ali zavisi dali ste plus ili minus i kakva je energija oko vas.
prizivanjem duhova samo pravimo vecu kolicinu pozitivne ili negativne energije u datom prostorui vremenu . ( ovo je recenica koju sam sanjao a potom procitao u nekoj knjizi)
pre prizivanja proucite sve sto bi trebali da znate o tome.
Nazad na vrh Ići dole
PaKojiTiJe
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 1
Datum upisa : 06.08.2011

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimeSub Avg 06, 2011 8:33 pm

Ljudi ja cu da probam, pa ako mi uspe je cu se probuditi hahahahah.... :)
kako ljudi lazu, to nije normalno... tako i sa bloody mari.. bull sheet!! nisam izgovorio 3 puta nego 333 puta i nista... ajoooooj...... nemam reci! Ali svaka vama cast.... i to postujem! pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
igorbb222
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.05.2011

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimeNed Avg 07, 2011 4:31 pm

ovo sto sam napisao, nije plod moje bujne maste, niti je konkurs za strasnu pricu za koju cu dobiti nagradu, a ti ako imas muda slobodno iskusi natprirodno pa ces se uveriti jer ko ne proba ne moze da oseti tu silu.
sta mislis o woodoo magiji? dali se milioni ljudi zamlacuju bezveze samo zato sto im je baka pricala strasne price? moras upoznati energiju.... koliko ti se puta desilo da vozis auto po prometnom putu i 5 km nema nigde nikoga i bas kad naidjes na biciklistu ili neki traktor i kad moras da ga preteknes, obavezno se pojavi neko vozilo koje te sprecava da to uradis onako laganica vec moras da kocis, da pazis ili napravis s*****. o toj koncentraciji energije ti pricam. neverujes u energiju, pokazace ti da je ima i osetices je , mozda uskoro...
Nazad na vrh Ići dole
GoodByeMF
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 1
Datum upisa : 07.10.2011

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimePet Okt 07, 2011 9:46 pm

Hahahaha, za mene je ovo obicna smejurija, nikad nemojte prizivati duhove sa partnerom, tako ce uvek da bude agresivan i da napada . . .to je nesto sto morate uraditi sami. . .Citajte malo svete spise, a ne vikantske gluposti.

Svetlost je zlo a tama je dobro, svetlost oslepljuje da se u tami nenadje odredjeno blago! :dedica:
Nazad na vrh Ići dole
PredatoRno.1
Timski vilenjak
Timski vilenjak
PredatoRno.1


Muški
Broj poruka : 1
Godina : 29
Lokacija : derventa
Tim : zmija
Datum upisa : 23.01.2012

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimePon Jan 23, 2012 5:20 pm

Luka!!!
Imam sedamnajest godina i tri godine radim obred vraga , prizivanje vraga.
To je obred iz kojeg nema nazad kada krenes nemozes se vratit svaki sedam dana moras da odradis obred u suprotnom ostajes bez glave , a ti kazes da prizivanje duhova nije stvarnos da to ne postoji sta bih reka na ovo.
Zapravo znam sta ces reci da lazem da to nepostoji i ostalo jeli tako!!!
Nazad na vrh Ići dole
majce
Timski vilenjak
Timski vilenjak
majce


Ženski
Broj poruka : 1
Godina : 26
Lokacija : kraljevo
Datum upisa : 10.03.2012

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimeSub Mar 10, 2012 3:06 pm

ljudi ja sam peobala ovo sa papiricima i casom i stvarno je istina mi smo dozivali vuka karadzica posto se tako zove nasa skola i on nam se stvarno javio i rekao nam da ga ne zonemo vise jer on vec prati nekog help
Nazad na vrh Ići dole
miticcar
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 1
Datum upisa : 22.05.2012

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimeUto Maj 22, 2012 11:48 pm

Ja sam sa drugovima probao da prizivam duhove ali nam nije uspelo ,mozda je bolje tako.Usput da kazem da sam u knizi ,,Paralelni Svetovi - Den Braun "citao o tome kako je prizivanje duhova moguce, pisac ovog bestselera pise o tome kako je razgovarao sa svojom majkom i to oko 30-tak puta on je koristio uidzi plocu prodaje se u americi za 30-tak $.
Mi smo koristili slova i casicu.Pa ko voli neka procita ovu knjigu pa neka posle pokusa :) ali ne preporucujem Pozz za sve na forumu .

srcaa
Nazad na vrh Ići dole
petars
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.05.2012

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimePet Maj 25, 2012 7:50 pm

evo ovako nov sam na forumu i prikljucio sam se samo radi 2 stvari...


prva ja i moje drustvo smo uspjeli da prizove mo duhove
druga ko ne zna neka se ne igra sa tim
Nazad na vrh Ići dole
Drekavica
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Ženski
Broj poruka : 7
Godina : 23
Lokacija : Kruševac
Tim : Mačke
Datum upisa : 09.07.2012

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimePon Jul 09, 2012 6:48 pm

:( Nikad nisam prizivala duhove ali su se javljali sami
Nazad na vrh Ići dole
Delija1233
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.10.2012

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 11:39 pm

E ovako poštujem sve što si rekla (ko god da je započeo temu)

Ja sam iskreno prizivao duhove imam i posledice znaci to su ozbiljne stvari ko neveruje nek nečita i nek mi ne prigovara kako lažem ili kako ovo ono !

Znači jednom prilikom sam gledao neki film i cisto iz zajebancije sam otisao u sobu bilo je upaljeno svetlo sve normalno i sam sam rekao neke reči i nesto sam morao sa telom da uradim kao neki pokret nzm sad....i od tog dana ja sam se bojao da ostanem sam u kuci (nisam video duha tada) stalno sam se okretao gledao iza ledja tripovo se da vidim duhove oko sebe jedno msam se kartao sa babom i vrata su bial otvorena u hodniku je bio mrak i ja sam stalno gledao prema vratima i stalno mi se cinilo da me neko gleda... to je trajalao jedno 3-4 godine sve dok nisam pouzeo nesto po tom pitanju posavetovao sam se sa jednim čovekom koji radi u crkvi moj prijatelj on mi je objasni sve o inkarnaciji, karmi, i to sve imali smo neki ritual koji je trajao 4 meseca jedva sam se ja izvukao iz toga ali
"majke mi moje ja se posel toga osećam preporodjen znaci zivot mi je mnogo bolji sve je krenula na bolje ali stvarno sve sve" nekad kad pogledam neki strasniji film malo si utripujem nesto ali sve je to stanja uma duha i tela kad to shvatite shvatili ste sve !

veliki pozdrav od mene mozda i nije nesto posebno ovo sto sam rekao ali za mene to mnogo znaci
I hteo bih da vas pitam da li verujete u hipnozu ja sam iskreno probao na sestri ali neznam da li je uspelo jer je moja sestra neozbiljna i mozda me je zezala :)))
Nazad na vrh Ići dole
Delija1233
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.10.2012

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimeSre Okt 03, 2012 12:02 am

Izvinite na gramatičkim greškama dešava se kad brzo pišem :)
Nazad na vrh Ići dole
plavalokna89
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.12.2012

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimeSre Dec 12, 2012 2:13 am

Procitala sam sve komentare ovde, vidim da je tema zapoceta jos pre 4 godine, skoro 5. Gledam poslednjig dana neku emisiju sa iskustvima ljudi koje su proganjali duhovi u kuci, pa samo razmisljam o tome sad :D
Kao mala sam sa bracom i sestrama dozivala duhove, ali sam bila jako mala, i ne secam se svega. Znam da nam je rekao da nije bio dobar i da smo se uplasili i upalili svetla. posle toga stanje u kuci je bilo lose, tpa da su se svadjali tetka i teca... Ali to je bilo jako davno.
Posle '99 mi je poginuo brat od tetke, znam da sam vidjala razne cudne stvari, cula korake, stvari su se pomerale.. Naravno, ubedjena sam da je to bio on// Ali to je trajalo tih prvih 40 dana.. Verujem da mu je posle dusa nasla mir. Ali sam dobila nevidjene strahove i fobije od tada od toga. Iako sam znala da je to bio duh mog brata, plasila sam se nepoznatog. I dan danas imam strah. Ali me jaaako zanima. :D
Sada ne bih smela da pokusam da dozivam duhove, jer vidim da to uvek ima posledice, nisu male stvari za igranje. Volela bih kada bih mogla da prizovem brata ili baku, koji su mrtvi, mada ne verujem da je to moguce... A umrla bih kada bih dospela u kontakt sa njima.
Nazad na vrh Ići dole
Ghost95
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 1
Datum upisa : 08.09.2013

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimeNed Sep 08, 2013 4:02 pm

sta izgovaram dok prezivam duhove uradim ovo sve i onda sta pricam
Nazad na vrh Ići dole
djole574
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 2
Datum upisa : 16.12.2013

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimePon Dec 16, 2013 3:17 am

Malo sam stariji od vas odavno sam presao tridesete, porodican covek bla bla. Usao sam na forum samo jer sam citao komentare nevernih toma koji se smeju i kojima je sve ovo smesno. Morao sam da se uclanim da bi samo objasnio neke stvari ko misli da se zezam ostavicu adresu broj telefona i sve da proveri ko sam i sta sam sve sto cu napisati je nazalost stvarno.
Oduvek me je tema paranormalnog i tome slicnog zanimala, imao sam cudne situacije u zivotu pa sam zbog toga i valjda zainteresovan za to. Imam razne predosecaje i bla bla.
1. Moja sestra od ujaka me je zapela da prizivamo duhove rekao sam da ne zelim i povukao se iz toga. Ona je odradila sa drugaricom. Ta moja sestra je moje godiste i bila je stvarno extra cura iskreno od drugara nisam mogao da se otkacim za njen broj itd, samo bi trebali sad da je vidite. Prvo devojka je psihicki otisla u aut samim tim vise ne lici ni na babu a kamoli na normalnu zensku osobu koja je nekad bila....nemogu da pricam vise o tome.............
2. Moji kumcici su to isto resili ja sam se povukao iz sobe. Odradili su to, majka im je ubrzo poginula, moj kum je sada leceni narkoman.....porodica se rasturila.
3.ja imam cudne predosecaje i snove, vec sam pisao na tu temu odavno, sanjam kako ajde kako to da objasnim recimo nesto poput svadbe stojimo u kuci pored moje i ja kao dever izlazim oko mene svi moji i drzim baba miru pod ruku, iz pravca seoskog groblja dolaze nasi pokojnici i idu prema nama samo se gledamo niko rec ne prica predejem im babu odlaze u tom pravcu gde je neko jako svetlo, mi samo masemo u tom trenutku me budi otac da ustanem umrla je ta baba iz cista mira.
4. moj poslednji veci san se odigrao pre 3 godine, spavam na kaucu i dolazi mi pokojna baka rodjena tetka moje majke koja nije imala dece i sve je dok je bila ziva meni davala i ostavila, budi me i daje mi bebu, nije mnogo pricala ali rekla mi je evo ti sine cerkica nek se molim te zove Nikoleta kao i ja, probudio sam se jako uznemiren. Moja zena je tog dana imala zakazano kog ginekologa jer nismo mogli da imamo decu i bas mi je bilo tesko sve sam razmisljao sta li je u pitanju. Uvece oko 17 h otisli smo kod lekara i dala nam je grdne analize i posli smo napolje iz ordinacije pogledala nas i rekla ma uradi test za trudnocu nikad se ne zna, samo me je prosla jeza i vec mi je sve bilo jasno, uhvatio sam zenu i reko cestitam ona me je samo gledala. Sacekali smo par minuta kolko vec treba kratko je trajalo i sestra nam je rekla cestitam imacete bebu. Dobio sam cerkicu NIKOLETU koja je prava cigra i koja previse lici i podseca na tu baku. Naravno da sam kasnije sve rekao najvise zbog imena.

U mnoge stvari mozete da verujete ili ne verujete ali dok ne iskusite mnoge stvari na vlastitoj kozi bicete takvi. Imam ja jos mnogo toga da kazem ali vec je 1h a budim se u pola 5. Pa ako neko ima nesto nek napise slobodno ja se necu ljutiti ali verujte postoji sve to a sto se tice prizivanja duhova ne igrajte se znam mnogo vise od vas ali za mnoge stvari nemogu da pisem jer ako bi poceo nastala bi cela knjiga.
Nazad na vrh Ići dole
djole574
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 2
Datum upisa : 16.12.2013

Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitimePon Dec 16, 2013 3:23 am

apropo
dejavu je stalna pojava koju vecina nas dozivi ali mnogo ne prizaju samom sebi trece klinicka smrt pitajte desetine ljudi sta im se desilo i shvaticete samo jedno svima isto. Kazi naucnici to se desava zbog.....nije tacno kada nastupi klinicka smrt mozak ostane bez kiseonika i ne vrsi funkciju nemoze da analizira...... Razmislite o tome.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prizivanje duhova.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prizivanje duhova....
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Prizivanje duhova.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Prase i prijatelji :: Ostale superiška stvarčice :: Zabranjena šuma-
Skoči na: