Prase i prijatelji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prase i prijatelji

Dobrodosli u svet zivotinja !
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prizivanje duhova....

Ići dole 
+34
Drekavica
petars
miticcar
majce
PredatoRno.1
GoodByeMF
PaKojiTiJe
igorbb222
Evil Spirit
Christina:D
Athalon
pera iz mošorina
Anamarija
eddy
DirthyKIller...
Princess Milena
CrnaLeptirica
JazzMIMI
nosferatia
Pacov
* Queen of dreams *
Willica
Macak
NiXxX
Alexandra
milos92
BigBrother
Micy95Nis
:)Hana
Luka
berneseland
Happy Guinea Pig
ikac
Natica...
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
ikac
Jednorog
Jednorog
ikac


Ženski
Broj poruka : 991
Lokacija : Pancevo
Tim : Prasici
Datum upisa : 01.03.2008

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 12:11 am

Stvarno,pogotovo ja koja ih obozavam,sve vrste glodara!Strasno!!
Nazad na vrh Ići dole
Pacov
Sumska vila
Sumska vila



Ženski
Broj poruka : 73
Godina : 24
Lokacija : Slatka lokacija
Tim : Prasici
Datum upisa : 15.07.2008

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 1:58 am

Stvarno,pogotovo ja koja ih obozavam,sve vrste glodara!Strasno!!


koje si ti god ?


www.myserbia.mam9.com
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bassuslatki.com
Luka
Feniks
Feniks
Luka


Muški
Broj poruka : 632
Godina : 30
Lokacija : Pancevo
Tim : Zmije
Datum upisa : 18.02.2008

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 2:08 am

87. god je Ivana.
Nazad na vrh Ići dole
* Queen of dreams *
Feniks
Feniks
* Queen of dreams *


Ženski
Broj poruka : 710
Godina : 27
Lokacija : Sombor
Tim : Ptice
Datum upisa : 15.06.2008

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 10:33 am

koje si ti godiste, pacove?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.petak-5678.piczo.com
nosferatia
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.03.2009

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimePet Mar 13, 2009 4:37 am

uff...u duhove verujem imala sam mnogo iskustava s duhovima,a u vampire i vile ne jer bi to onda znacilo da sam ja vampir...svakih 6 mjeseci ocnjaci mi narastu za centimetar,nocu nemogu da spavam,alergicna sma na cesnjak,i privlaci me krv i nemogu a da ne popijem barem dva gutljaja krvi dnevno,a nesmejem da pijem svoju vlastitu krv...
Nazad na vrh Ići dole
Happy Guinea Pig
Administrator
Administrator
Happy Guinea Pig


Muški
Broj poruka : 3027
Godina : 30
Lokacija : Pancevo
Tim : Prasici
Datum upisa : 17.02.2008

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimePet Mar 13, 2009 7:18 pm

ijuuu :/
Nazad na vrh Ići dole
http://www.happyguineapig.blogspot.com
JazzMIMI
Sumska vila
Sumska vila



Ženski
Broj poruka : 120
Godina : 30
Datum upisa : 15.03.2009

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 2:39 pm

ma da...kapiram te....tako ti je samnom......bledim,a nocu trazim svoj kovceg..................ujutru zateknem sebe u grobu sa mnostvo krvi oko sebe......ma uzas..........
Nazad na vrh Ići dole
CrnaLeptirica
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 2
Datum upisa : 19.05.2009

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 19, 2009 12:30 am

Ljudi a zasto se vi toliko plasite duhova? ne mora da znaci da ce uvek imati negativne posledice, da se npr. i desi da se neki duh nastani u kuci uvek moze pop da ga otera. Mogu duhovi da se javljaju i ako ih ne prizivas . Meni se npr. pre godinu dana javila prababa tako sto mi je upalila svetlo na godisnjicu njene smrti. Zar nije bezbednije prizivati duhove iz svoje porodice? uostalom mozda bi mogli da ih pitamo i o postojanju nekih drugih vidova bica?
Nazad na vrh Ići dole
berneseland
Administratorka
Administratorka
berneseland


Ženski
Broj poruka : 1592
Godina : 31
Lokacija : Kraljevo
Tim : Psi
Datum upisa : 23.02.2008

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 19, 2009 9:36 am

Pa vi pitajte ako hocete...ja necu da se zezam s tim stvarima....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.berneseland.co.nr
JazzMIMI
Sumska vila
Sumska vila



Ženski
Broj poruka : 120
Godina : 30
Datum upisa : 15.03.2009

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 6:37 pm

da bre,ma meni se javljaju prababa i pradeda svaki dan!tako i meni pale i gase svetlo cak mi i posalju cokoladu!!!!!!!!!!!

WHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAA jooooj boooooozeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
berneseland
Administratorka
Administratorka
berneseland


Ženski
Broj poruka : 1592
Godina : 31
Lokacija : Kraljevo
Tim : Psi
Datum upisa : 23.02.2008

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 7:33 pm

e luda si majke mi... Kako ti posalju cokoladu?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.berneseland.co.nr
JazzMIMI
Sumska vila
Sumska vila



Ženski
Broj poruka : 120
Godina : 30
Datum upisa : 15.03.2009

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimePet Jun 05, 2009 12:26 pm

pa zajebavam se na racun one..................mislim,cuj price..............................STRAAAAAAAAAAASNNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOOOOOo
Nazad na vrh Ići dole
berneseland
Administratorka
Administratorka
berneseland


Ženski
Broj poruka : 1592
Godina : 31
Lokacija : Kraljevo
Tim : Psi
Datum upisa : 23.02.2008

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimePet Jun 05, 2009 5:10 pm

A to... lol ...
Smesna si... A ja pomislila da ti stvarno poslala cokoladu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.berneseland.co.nr
CrnaLeptirica
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 2
Datum upisa : 19.05.2009

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeSub Jun 06, 2009 7:19 pm

Uopste mi ne mora verovati..i sem toga ja nisam "ona" ,takvo primitivno izrazavanje vredja personu.
Nazad na vrh Ići dole
JazzMIMI
Sumska vila
Sumska vila



Ženski
Broj poruka : 120
Godina : 30
Datum upisa : 15.03.2009

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 1:00 pm

Pa znas kako,ne znam kako se zoves,inace te ne bi tako nazvala..........pa ja bas nesto i ne verujem u te duhove,bas...tako da ne znam bas kako je to moguce da ti pale svetlo...ali ako si ti to dozivela stvarno,dobro onda...sta...mada je meni to malo onako cudno...a ti mislis da se moze razgovarati sa tim duhovima?pa znas,ja bi to bas mnogo volela.....!
Nazad na vrh Ići dole
Princess Milena
Sumska vila
Sumska vila
Princess Milena


Ženski
Broj poruka : 102
Godina : 31
Lokacija : ...negde u oblacima...
Tim : Ptice
Datum upisa : 20.05.2008

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 5:39 pm

Ne znam kako to ljudi pricaju da su pricali sa duhovima a nemaju nikakve dokaze.... Brate neka snime to pa da im verujemo, ovako svako moze da izmisli pricu...
Nazad na vrh Ići dole
http://top-fashion-in-world.blogspot.com
JazzMIMI
Sumska vila
Sumska vila



Ženski
Broj poruka : 120
Godina : 30
Datum upisa : 15.03.2009

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeSub Jun 13, 2009 3:58 pm

nzm brate.....
Nazad na vrh Ići dole
DirthyKIller...
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Ženski
Broj poruka : 1
Godina : 28
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.03.2010

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeSub Mar 06, 2010 11:31 pm

Prijateljici moje mame se desilo da je pokusala da vrati duha i jedva je uspela na svu srecu...
Nazad na vrh Ići dole
eddy
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Muški
Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.03.2010

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimePet Mar 12, 2010 1:11 pm

ja verujem u duhove ali ih nikad nisam prizivao. smatram da nemozemo prizvati duhove iz raja ili pakla ali mislim da mozemo prizvati sve izgubljene duse koje se motaju na nasoj zemlji....
npr kada je moja baka umrla tokom 40 dana osecao sam miris njene smrti... nakon 40 dana kada su moji sredjivali njene stvari nasli su nasilno pocepan jastuk kad da je greban i greban to je bio jastuk na koji je ona spavala..... bilo je uzasno strasno..... i sada osetim taj miris kad sam u njenoj kuci ali ne stalno nego kad odem tamo da prespavam.... to je neko moje iskustvo
mislim da bih mogao prizivati duhove jer smatram da oni koji se plase od njih najgore ce proci jer duhovi osete njihov strah.....
mozda je tako a mozda se samo tripujem......
dosta toga sam citao i o duhovima i o crnoj magiji......
inace obozavam da slusam metal tako da nije ni cudo zasto me toliko privlace te ''tamne strane''..... :D
imao sam jos jedno iskustvo mada je to bila obicna prica....
kad sam bio kod strine dosao joj je jedan covek koji se bavi astrojogijom nemam pojma ni ja vazno da zna da ''cita'' misla za 25 evra na sat....:D njega sam pitao sta bi se dogodilo kada bih prizivao duhove... i to pitanje sam mu ponavljao nekoliko puta jer je stalno izbegavao odg dok mi na kraju nije rekao da postoji nekih 7 nivoa na jednom od tih nivoa nalaze se samo zli duhovi i da to ne radim.... naravno svako normalan bi pomislio da je covek puko.... tako i ja...:D reko mi je da ne diram mrtve i da ih ostavim da pocivaju u miru..... kaze da se cesto susretao sa takvima kao sto sam ja koji traze odgovore na sva ta pitanja.... nije hteo puno da prica o tome ali sama ona pomisao da ne diram mrtve me je uplasila tako da sam se neko vreme smirio ali samo neko vreme....:D evo opet me nesto vuce da to uradim ali nznm koga god da sam pitao svi su me smatrali sektasem.... pre nekoliko dana nastavnik informatike me je poslao kod skolskog pedagogoa zbog citanja na caso o crnoj magiji.... mislio je da sam u nekoj sekti ne daj boze....onda su sledili moji roditelji koji su me vodili kod neke babe da mi pomogne... koja mi je bajala neku vodu neam pojma ali samo znm da im je uzela 20evra za dzabe nije mi niss pomogla.....:D
Nazad na vrh Ići dole
eddy
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Muški
Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.03.2010

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimePet Mar 12, 2010 1:15 pm

milena postoje razni snimci o duhovima.... neko smatra da je duh u obliku jajeta koje lebdi po sobi podrumu ili gde vec ali drugi smatraju da je to samo fotomontaza koja se moze napraviti sa obicnom prasinom.... tj cesticama prasine koje lebde po sobi.....to sam i ja probao kuci isto se pojavilo nekoliko cestica prasine tako da ne verujem da je to duh... ali nznm
Nazad na vrh Ići dole
eddy
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Muški
Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.03.2010

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimePet Mar 12, 2010 1:17 pm

a da i izvinite na greskama nov sam....:D
Nazad na vrh Ići dole
Anamarija
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Ženski
Broj poruka : 2
Godina : 29
Datum upisa : 29.10.2010

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimePet Okt 29, 2010 8:41 pm

Ni ja nisam verovala u ovo stvarno....ali kada mi je moja mama ispricala kako je sve bilo polako sam pocela da verujem.....moja mama je sa sestrama i drustvom prizivala duhove...i postavile su to sa casom i kada su ga pitale ako si tu daj nam neki znak roletna je pala a bila je podignuta ....pitali su ga da li je dobar duh i on im je odgovorio da jeste....tada je neki njihov drug poceo da prica kako lazu kako to nije istina i da to nece da radi posle su ga pitali da li oce da im odgovori na neka pitanja rekao im je da nece pitali su ga sto odgovorio je da je ljut .....pitali su ga zbog koga zasto on im je napisao ime od tog decka.....tu su mu se izvilini ne znam ni ja i na kraju su mu rekli da je slobodan da moze da ide.....one nisu imale nikakve posledice a ne znam sta je da tim deckom.....

Moja najbolja drugarica je prizivala sa 2 sestre bile su u podrumu u mraku i prizvale nekog duha koji je bio dobar i pitale su ga jer je tu djavo i u tom trenutku je nesto lupilo bas jako u podrumu nisu videle sta jer je bio mrak samo jedna sveca je gorela...pobegle su u neki park i opet prizvale tog duha i pitale su ga jer to bio djavo odgovorio je da......moja drugarica takoge nije imala posledice......
Mislim da sve zavisi od samog razgovora sa njim da netreba biti bezobrazan i netreba ga uvrediti....Imam bas jaku zelju da prizivam duhove da vidim kako je to....i mislim da cu i uraditi na ekskurziji za par dana ipak nije blizu moje kuce......:)
Nazad na vrh Ići dole
Anamarija
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Ženski
Broj poruka : 2
Godina : 29
Datum upisa : 29.10.2010

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimePet Okt 29, 2010 9:11 pm

I to da se posle smrti dusa vrati u kucu...stalno sam slusala kako kad neko umre pojavi se neki veliki neobican leptir i da je to dusa od tog ko je umro....kada je moj brat umro kad smo ga sahranili i vratili se kuci stvarno se na prozoru pojavio neki beli jako neobican leptir.....i slazem se da treba prizivati neke poznate ja mislim da cu da pozovem mog brata koji mi jako nedostaje.... mamaaa
Nazad na vrh Ići dole
pera iz mošorina
Timski vilenjak
Timski vilenjak



Broj poruka : 1
Datum upisa : 28.11.2010

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 28, 2010 7:15 pm

E ljudi,nemojte da se zezate ko Boga vas molim.NEMOJTE NI SLUCAJNOOOOO!!!!!
Tako moj komsija Stevan prizivo duhove kad ono sutradan on umro. cry .Njegovo telo je pronadjeno u podrumu pored polomljene case i papira sa porukom"Doci cu i po zenu".Njegova zena pobegla kod rodjaka u Srbobran i sve bilo normalno jedno nedelju dana kad ono posle 8. dana nadju njen les u fazi raspadanja sa izvadjenim ocima shocking .Sutra popodne ceo Srbobran je panicio,al ipak sve je spasila Baba Sljuka sa njenim cinima"Proklet bio duse sto uzimas duse" :dedica:Selo Srbobran je bilo spaseno,a baba Sljuka je nagradjena sa 10 000 evra od opstine.Nadam se da vam je ova prica pomogla i ukazala na neke strasne stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Athalon
Timski vilenjak
Timski vilenjak
Athalon


Muški
Broj poruka : 7
Lokacija : BiH
Tim : RotvajleR
Datum upisa : 08.12.2010

Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 08, 2010 8:58 pm

Ovako...vidim da ste pretežno svi vi katoličke ili pravoslavne vjeroispovjesti!...
Za razliku,ja sam Musliman!
A sada u vezi tih duhova! S obzirom da sam Musliman,mi imamo drugi pogled na duhove i o životu poslije smrti.U našoj knjizi ( Kura'n) postoje stvari o tome,koje glase ovako: (ne po citatu)...duhovi,kao sami duhovi,ne postoje!Postoje duše osoba koje umru i njihovo tijelo naravno ostaje Zemlji ali njihova duša se seli na "onaj" svijet...i tamo čekajući na svoju presudu za Džennet ili Džehenem (Raj ili Pakako)...
A što se tiče prizivanja tih duhova to nije istina...postoje kod nas u Islamu "sihire" to su vam crne magije(prokletstva razna)ali to je stvarno i istinito i to će vam svaki Musliman potvrditi!
I da to prizivanje duhova NIJE ISTINA,može se pojaviti nešto slično duhu!Mellek ili Šejtan (Anđeo ili Đavo) I oni dolaze samo po Allahovoj naredbu da bi nas stavili u iskušenje!


...pročitajte neke knjige Islama .o ovoj temi..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prizivanje duhova.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prizivanje duhova....   Prizivanje duhova.... - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prizivanje duhova....
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Prizivanje duhova.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Prase i prijatelji :: Ostale superiška stvarčice :: Zabranjena šuma-
Skoči na: